Arsa Hakkında

Firmamız 1994 yılından bu yana Otomatik Kapı ve Kepenk sektöründe faaliyet göstermektedir. 2000 yılından bu yana %80'ini kendi bünyesinde olmak üzere üretimlerine devam etmektedir.

Gün geçtikçe kendisini yenilemeye yönelik gereken adımları atan ve atmaya aynı hızla devam eden firmamız, her zaman DAHA YÜKSEK KALİTE ve daima MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ gütmektedir.

Çalışmalarımızda kaliteyi ve müşterilerimiz için en uygun ürün seçimlerimizle devamlı kendimizi yenilemekteyiz. Günümüzde globalleşen dünyadaki tüm gelişmeleri yakından takip ederek hatta bizzat yerinde görerek değişik ürünlerle müşterilerimizin karşılarına çıkmak ARSA Otomatik Kapı ve Kepenk Sistemlerinin büyümesinde çok büyük rol oynamaktadır

Gerek ürün gerekse ürün öncesi pazarlama, ürün sonrası ise montaj ve servis hizmetleriyle müşterilerine herzaman bir adım daha yakın olmaya çalışmaktayız.

Firmamız Türkiye genelinde servis ve montaj ağını bayiliksistemiyle çözmektedir. Edirne'den Kars'a, Samsun'dan Antalya'ya kısacası Türkiyenin dört bir yanına hizmet götürmekte ve bu hizmetin yanında ilk günkü heyecanını da yanında taşımaktadır.
 

Ar-sa Otomatik Kapı Sistemleri - 2012 © Her hakkı saklıdır.